Prečo si zaobstarať sieťky proti hmyzu? Toto sú ich najväčšie benefity!

31. mája 20210

Siete proti hmyzu v oknách a dverách sú dnes už pomerne bežné, napriek tomu ich mnoho z nás ešte nevlastní. Aké sú výhody tejto praktickej pomôcky?

Sú maximálne praktické! Umožnia vám vetrať aj v lete, kedy na nás z každej strany útočí nepríjemný hmyz a komáre. Napriek tomu, že je vonku tma a vnútri svietite, vďaka sieťkám vás nebude hmyz obťažovať.

Existuje viacero druhov sietí

Pri inštalácii sietí proti hmyzu do okien si vystačíte s obojstrannou páskou alebo suchým zipsom. Niektoré siete proti hmyzu môžu byť dokonca aj takmer neviditeľné, tiež môžu byť pevnou súčasťou okien. Siete proti hmyzu sú najúčinnejšiou prirodzenou ochranou, svojím dizajnom stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Pri výbere sietí proti hmyzu je potrebné venovať pozornosť rámom aj samotnému výpletu, spôsobu uchytenia a otvárania.

Sieťka proti hmyzu

Aké siete zvoliť?

Pevné siete proti hmyzu na dvere sú typické jednoduchosťou svojho prevedenia. Majú pevnú konštrukciu, ktorá sa dá vstavať do rámov všetkých typov dverí. Pri tomto type je sieť uchytená a napnutá do hliníkového rámu a šetrne umiestnená na dvere alebo okno s možnosťou použitia samozatváracích pántov. Ak chcete posuvné siete, ide o elegantné riešenie, sieť je uchytená a vedená v špeciálnych koľajniciach. Hodí sa na miesta, kde je menej priestoru predo dvermi, ale vyžaduje na otvorenie priestor vedľa dverí.

Počuli ste už o rolovacích sieťach proti hmyzu?

Charakteristickým znakom tejto siete je jej veľmi ľahká manipulácia. Iným druhom – plisovanými sieťami možno vybaviť aj veľmi rozmerné dverné otvory, čo je ich nespornou výhodou. Akúkoľvek sieť proti hmyzu si vyberiete, urobíte maximálne dobre. Ochránite seba aj svojich najbližších pred nepríjemným hmyzom, ktorý býva najmä počas teplých mesiacov neželaným spoločníkom. Užite si stolovanie na terase, spánok i odpočinok bez otravných komárov, múch, či včiel vďaka protihmyzovým sieťkam. Chráňte sa i svojich blízkych a užite si dokonalý komfort bývania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky?

Buďte pravidelne informovaný o našich novinkáchPrihláste sa na odber newslettera

    +421 915 879 645 herplast@herplast.eu