Tieniaca technika

Kvalitné žaluzie, rolety, markízy a siete proti hmyzu,

široký sortiment kvalitné tieniacej techniky od predného výrobcu.

Tiež to poznáte? Vtieravé pohľady okoloidúcich, slnko v 5 ráno, keď chcete spať… Doprajte si súkromie, dlhší spánok a ochranu pred slnkom s našou tieniacou technikou.

Podrobné informácie o našej širokej ponuke tieniacej techniky sa dozviete na tel. č. +421 917 581 003
alebo v akejkoľvek z našich predajní.

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/05/tieniacia.jpg

Môžete vyberať z nášho širokého sortimentu:

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/05/interierove-drevene.jpg

Žalúzie

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2021/05/sietkydva.jpg

Sieťky proti hmyzu

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/05/Exterior-rolety.jpg

Rolety

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/05/markizy-1.jpg

Markízy

Dnes už štandardná ochrana proti nadmernému slnečnému svitu, ale tiež ochrana Vášho súkromia. Praktické prevedenie, jednoduchá údržba, moderný vzhľad, ale aj nové typy tieniacej techniky, ktoré ponúka okrem štandardného zatienenie, tiež zlepšenie protihlukových a tepelných vlastností.

Vnútorná tieniaca technika

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/05/interierove-hlinikove.jpg

Široká ponuka interiérové tieniacej techniky – horizontálne hliníkové žalúzie, vertikálne žalúzie, textilné a bambusové rolety.

Základom sú kvalitné horizontálne hliníkové žalúzie, ktoré si môžete vybrať v rôznom typovom aj farebnom prevedení.

Zaujímavým dekoračným prvkom môžu byť vertikálne žalúzie. Tieto žalúzie ponúkame v širokej škále farieb a materiálov lamiel, a výborne dopĺňajú moderný vzhľad interiéru. Textilné rolety sú ďalšou možnosťou zatienenia interiéru. Zvoľte niektorú z variantov prevednie s možnosťou použiť rôzne typy zatieňovacích materiálov.

Novým typom interiérové tieniacej techniky sú bambusové rolety. Príjemný prirodzený vzhľad zaisťuje výroba z prírodných materiálov. Sú vhodné všade tam, kde je potreba dodať interiéru osobitý dizajn.

Vonkajšia tieniaca technika

Vonkajšie ochranu domu zaisťujú vonkajšie žalúzie, vonkajšie hliníkové rolety, ramenové a balkónové markízy a siete proti hmyzu.

Exteriérové zatieňovacie prvky sú výrazným architektonickým a bezpečnostným prvkom budov. Vďaka vysoko kvalitným materiálom vynikajú dlhou životnosťou a vysokou úžitkovou hodnotou.

Vonkajšie žalúzie sú najčastejšie voleným exteriérovým tieniacim prvkom. Zvoľte niektorý z mnohých typov a farieb lamiel. Dom vonkajšie žalúzií zatienite a navyše mu dodáte osobitý vzhľad.

Vonkajšie hliníkové rolety sú ďalším zaujímavým typom vonkajšieho zatienenia. Podľa typu rozostavanosti Vašej stavby vyberte vonkajšie rolety v podomietkovom prevedení, či v prevedení pre dodatočnú montáž. Výrazný bezpečnostný prvok sa z nich stáva vďaka použitým materiálom panciera. Ponúkame širokú farebnú škálu prevedení, iste si vyberiete aj Vy.

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/05/vonkajsia.jpg

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky?

Buďte pravidelne informovaný o našich novinkáchPrihláste sa na odber newslettera

    +421 915 879 645 herplast@herplast.eu