Ak patríte k tým, ktorých lákajú kvalitné materiály, nie sú im cudzie inovácie, moderné technológie výroby a chcú bývať vkusne, moderne a ekologicky, ste na správnom mieste! Sortimentom našich produktov sa snažíme vniesť do vášho bývania stavebné súčasti a doplnky, ktoré sa za svoju kvalitu, funkčnosť a dizajn nemusia hanbiť, sú konkurencieschopné a, samozrejme, cenovo prijateľné.

Naše okná a dvere sú spojením prvotriednych materiálov popredných európskych výrobcov a z ponuky rôznych druhov si u nás vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Sortiment tieniacej techniky, ako sú rolety, žalúzie či markízy, bude nielen veľmi funkčným, ale tiež dizajnovým doplnkom každého okna, balkóna či terasy. Pri dolaďovaní vašich domovov vám radi pomôžeme s výberom interiérových dverí, ale tiež kvalitných laminátových podláh. Naše sklenené zábradlia dodajú vašim schodom vzdušnosť a ľahkosť, ale budú tiež dostatočne pevné a stabilné, aby ste po nich vy a vaši blízki mohli bezpečne stúpať. Do sortimentu našich produktov sme zahrnuli tiež ponuku priemyselných a garážových brán.

Sme dôslední vo výbere našich obchodných partnerov, nároční na kvalitu použitých materiálov a hrdí na to, že sme sa stali súčasťou vašich veľkých či menších plánov, modernizácií a stavebných zámerov. Zadosťučinením nám je vaša spokojnosť a možnosť podieľať sa s vami na tvorbe nových a krajších domovov.

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/01/okna-01.jpg

Plastové, hliníkové a drevenéOkná a dvere

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/05/inerier-dvere.jpg

DRE, ERKADO, CENTURIONInteriérové dvere

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/01/podlahy-02.jpg

Laminátové, vinylové a designovéPodlahy

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/01/garazove-brany-01.jpg

Priemyselné a garážovéGarážové brány

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2018/01/rolety-01.jpg

Interiérová a exteriérováTieniaca technika

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky?

Buďte pravidelne informovaný o našich novinkáchPrihláste sa na odber newslettera

    +421 915 879 645 herplast@herplast.eu