Priemyselné a garážové brány

Sekčné, dvojkrídlové, rolovacieGarážové brány

Kvalitná garážová brána sa dnes už stala nevyhnutnosťou každého majiteľa garáží. Pre každý typ garáže je vhodná iná brána a to na základe stavby garáže, umiestnenia alebo rovnako aj okolitého priestoru. V našej spoločnosti ponúkame výrobu a montáž viacerých typov garáží.

Garážové brány možno chápať ako bezpečnostný prvok, aby ostalo vaše auto v bezpečí, ale rovnako aj ako štýlový doplnok na vašom dome.

Brány dodávame s izoláciou aj bez nej v rôznych farebných prevedeniach.

Sekčné garážové brány
Rolovacie garážové brány
Dvojkrídlové garážové brány
garážové brány
https://herplast.eu/wp-content/uploads/2021/04/priemyselne.jpg

Sekčné, dvojkrídlové, rolovacie pre priemyselné objektyPriemyselné brány

Každý priemyselný objekt, či už sa jedná o skladové priestory alebo napríklad aj hangár pre lietadlá potrebuje byť vybavený kvalitnou bránou. Vzhľadom na vysoký počet otváraní je potrebné dbať na dokonalú funkcionalitu a osadenie. Výroba z kvalitných materiálov je pre tento druh brán nevyhnutný.

Potrebujete priemyselnú bránu pre svoje skladové priestory? Alebo pre iný priemyselný objekt? Kontaktujte nás a radi si vami prejdeme vaše konkrétne požiadavky.

Kované a nerezové brányBrány do vjazdov

V našej ponuke nájdete široké množstvo kovaných typov brán. Rovnako ponúkame aj nerezové typy brán. Pre každý typ domu je vhodná iná brána. Vieme, že brána je jednou z prvých vecí, ktoré uvidia návštevníci vášho domu a preto dbáme nielen na kvalitu ale aj na dokonalý dizajn. Či už si vyberiete kovanú bránu alebo nerezovú, naši pracovníci vám ju odborne vyrobia a aj osadia.

Neváhajte a kontaktujte nás.

https://herplast.eu/wp-content/uploads/2021/04/brana1.jpg

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky?

Buďte pravidelne informovaný o našich novinkáchPrihláste sa na odber newslettera

    +421 915 879 645 herplast@herplast.eu